• Свеж
Benro Стрелата Tripod, Црна и бела (AS14)

Benro Стрелата Tripod, Црна и бела (AS14)

DEN 5398.80
Достапно е за нарачката

Стока

Дизајниран за Поддршка на Зито.Максимална носивост од 200 KG (440 lb). 100mm сад - индустриски стандард 100mm сад големина.Вклучува поместена за носење за транспорт.Изградена на прецизност ЦПУ машински алуминиумски.На Benro AS14 е тешка должност 100mm tripod дизајниран да го држите камерата зито.Изградена на прецизност ЦПУ машински алуминиумски, секој елоксирани нога има цевка со дијаметар од 50mm, и дебелина од 5мм.Максимална носивост од 200 kg (440 lb).двојна зачинети нозете може да бидат заменети со нашите DL10 тешки dolly.Вклучува поместена за носење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата