• Свеж
LXLA Преголеми Покачена Куче Кревет, Метал Милениче Кревет/Дневна Софа, Прилагодлив Нозе и Лесно се Инсталира Рамка, Совршен за Внатрешна и Надворешна (Боја : Без мат,

LXLA Преголеми Покачена Куче Кревет, Метал Милениче Кревет/Дневна Софа, Прилагодлив Нозе и Лесно се Инсталира

DEN 1773.36
Достапно е за нарачката

Стока

✅ Покачена Удобност — Спие со покачена куче кревет е поудобно, почиста, фен и поздраво отколку на теренот.Останете кул во лето или toasty во зима!. ✅ Трајни земе тоа на отворено, нека вашето домашно милениче далеку од влажна трева и паразити. ✅ Димензија — М 85×55×30cm (Погоден за домашни миленици во рамките на 6kg), L 101×68 x 30cm (Погоден за домашни миленици во рамките на 35kg), XL 121×72×30cm (Погоден за домашни миленици во рамките на 45kg).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата