• Свеж
1 Buc Ослободување Имајќи 830657 2.167 ID Компатибилен со Kukje 3550F, 4350F | #AA69DL

1 Buc Ослободување Имајќи 830657 2.167 ID Компатибилен со Kukje 3550F, 4350F | AA69DL

DEN 4968.00
Достапно е за нарачката

Стока

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 830657 2.167" ID Компатибилен Со Kukje 3550 F, 4350 F. 100% сосема нов и висок квалитет.Една Нова Порака Лого, 2.167" ID Вклопува Kukje Модели : 3550 F, 4350 F.Го заменува Дел Броеви : SBA398560340, 83922741, 3702563 M1, 33-0008923. Технолошки Информации : ID Опсег : 2.000" - 2.249" ID : 2.167" се Продаваат Како : Секоја OD : 3.466" Ширина : 0.770".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата