• Свеж
2RR9T Dell - 900GB 10K САС 2.5 HD

2RR9T Dell - 900GB 10K САС 2.5 HD

DEN 1632.00
Достапно е за нарачката

Стока

Mfg Дел # 2 RR9 T - 900 GB 10000 ВРТЕЖИ во минута 2.5" САС 6 Gb/s hot-plug хард диск и лента.Бренд нови нула-час дискови и доаѓа w/ 1 Година Yobitech Гаранција ***Оригиналниот Dell Дискови w/ Dell Фирмверот.Бренд нови дискови w/ фах за Dell Power Edge Сервери и MD Power Vault Низи*** Забелешка : Овие 2.5" SAS Дискови (ве Молиме потврдете го на диск големина и интерфејс на вашите барања.) Комплет содржи една 900 GB 10 K САС хард диск со еден Dell САС фах целосно компатибилни со Dell Power Edge 2970, T310, R310, T320, R320, R415, T410, T420, R420, R510, R515, R520, T620, R610, T610, R620, R710, T710, R720, R820, M520, M600, M605, M610, M610x, M620, M710, M710 HD, R715, R810, R815, M805, M820, M905, M910, R910, M915, M1000e.Dell Powervault : MD1120, MD1220, MD3200, MD3220i, MD3620i, MD3620f складирање на низи. (дополнителни понова Dell ЈП Сервери и MD Низи може да се применат) Ние го носат големи залихи во акции - сите КОМПЛЕТ наредби место со 4pm est.загарантирана да брод истиот ден.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата