• Свеж
Црвено Цевка во Устата Црвена Тула Црвената Тетка Кармин Не Е Лесно Слатка Сомот Усна-сјај Кармин Усна Крем(А)

Црвено Цевка во Устата Црвена Тула Црвената Тетка Кармин Не Е Лесно Слатка Сомот Усна-сјај Кармин Усна Крем(А)

DEN 458.40
Достапно е за нарачката

Стока

【Lustrous & Суровост-слободен】оригиналниот црвено-тон кармин, со многу удобно мат чувство и нежно крем текстура глајд модели на напор и ги опфаќа еднакво како паста и суши надолу за да луксузен, кадифена заврши кој трае со часови. 【Точно-на-боја & Крем】Оваа високо влијание, богато-пигментирани кармин во различни природни бои, се утврдува жив боја со мат финиш.Тоа е комбинација неспоредливи чувство со супериорна удобност, и е направена за да се достави целосно заситени покриеност payoff во само еден удар. 【Удобно & Широко се користи】Лесна текстура и интензивна хидратација нуди нулта гравитација свилен се чувствуваат.Погодна да се купи како лична употреба или како подарок за вашата мајка, сопруга, девојка, пријатели на роденден, денот на Благодарноста, Божиќ,ноќта на Вештерките или други фестивали. 【Сите-во-едно & Разноврсна】Оваа голи кармин поставете го создава совршен платно на било усна погледне од неутрален во задебелени букви за ден и ноќ совршенство.Погоден за сите сезона шминка и на било прилики, особено додека во канцеларија, датира, шопинг, на партиите.Одлично за секого, без разлика дали ќе се направи шминка почетниците или шминка уметник. 【Лесно да се Примени и Добра Боја Рендерирање】Убаво кармин шминка сет на мат финиш во сомот текстура, тоа е лесно да се daub и утешува носат во целиот ден, високо pigmential на шармантна усните.Тип : Кармин во Боја : Шарени Функција : Nonstick првенство Ефект : Мат+Трепет Функција : Навлажнувачки Крем материјал го прави вашите усни sation и секси ефект и го прави да изгледа шармантно.Преносни големина, лесно да се носат.Пакетот вклучува : 1pcs/set кармин.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата