• Свеж
M6 Навој Поправка Комплет,25pcs Внесува Вежба Малку, Нишка Поправка Вметнете Полнење Компатибилен Рака Алатка во Собата за Дневен Поправка, Автомобил Поправка, Машин

M6 Навој Поправка Комплет,25pcs Внесува Вежба Малку, Нишка Поправка Вметнете Полнење Компатибилен Рака Алатка

DEN 424.56
Достапно е за нарачката

Стока

Погоден за моторот поправка и други автомобилската апликации, за враќање на оштетени теми. 25pc тема поправка комплет вклучувајќи тема инсерти, вежба малку, допрете тема, внесете инсталација, повлечи кршење алатка, ќе ви овозможи да имаат мазна поправка искуство.Апликации за челик, леано железо и алуминиум.Е практична и корисна алатка, може да се користи во секојдневниот поправка, автомобил поправка, дупчење машина, итн.Направени од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи во употреба.Карактеристики : Погоден за моторот поправка и други автомобилската апликации, за враќање на оштетени теми. 25pc тема поправка комплет вклучувајќи тема инсерти, вежба малку, допрете тема, внесете инсталација, повлечи кршење алатка, ќе ви овозможи да имаат мазна поправка искуство.Апликации за челик, леано железо и алуминиум.Е практична и корисна алатка, може да се користи во секојдневниот поправка, автомобил поправка, дупчење машина, итн.Направени од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи во употреба.Спецификации : Тема внесува материјал : не ' рѓосувачки челик Тема допрете и вежба материјал : ХСС Клуч : површината електрофореза Боја : како што е прикажано Тема големина : M6 X 1 Х 8мм поле на примена : машина Тежина : 240g Како да го користите : 1.Вежба надвор оштетени тема користење правилно големина вежба малку(обезбедени) 2.Допрете го ре-drilled дупка користење допрете го напојува 3.Оптоварување извиткани вметнете во апликатори 4.Завртка серпентина во кастинг 5.Со користење на повлечи кршење алатка,прекинеме ознака на вметнете 6.Темата е поправен и е подготвен за користење.Пакет се вклучени : 20 x Тема внесува 1 x Повлечи кршење алатка 1 x Инсталација алатка 1 x клуч 1 x Тема допрете 1 x Вежба малку.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата