• Свеж
LUOZZY Љубов Банер Романтично Срце се Повлече Знаме Свадба Партија Украси за Денот на Вљубените Лице Материјали

LUOZZY Љубов Банер Романтично Срце се Повлече Знаме Свадба Партија Украси за Денот на Вљубените Лице Материјали

DEN 1027.20
Достапно е за нарачката

Стока

Погоден за свадба, предлог, ангажман партија аранжман, итн.Одлично на банери за свадба партија украси.Убава свадба фото реквизити.Љубов и срце облик дизајн.Направени од премиум Хартија материјал.Опис на Овој производ е банер за Валентин?s Ден партија декорација може да се закачи на соба ѕид прозорец, mantel, врата и да се создаде пријатна атмосфера за вашиот дом Карактеристики-Боја : Избрани боја -Материјал : Хартија -Големина : 15.5x12.2x0.1cm/6.09x4.79x0.04in Пакет Вклучувајќи 1 x банер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата