• Свеж
Стр Panoraxy HDMI Кабел USB за Фотографирање, 3.5 fts, 1 Пакет

Стр Panoraxy HDMI Кабел USB за Фотографирање, 3.5 fts, 1 Пакет

DEN 165.60
Достапно е за нарачката

Стока

HDMI Машко на Машко Кабел : Поддржува Ethernet, 3 D, 4 K видео и Аудио Врати Канал (ARC).Добро за USB Фати апликација. 1mtrs Должина.Уживајте јасни, остри, непосредна поврзаност со P Panoraxy High-Speed HDMI Кабел.Оваа квалитет High-Definition Multimedia Interface (HDMI™) кабел ви овозможува да поврзете широк спектар на уреди во рамките на домашна забава, компјутери, игри, и многу повеќе на вашиот hd телевизор, проектор, или монитор.Совршен за оние кои комуницирате со повеќе платформи и уреди, можете да се потпираат на силни перформанси и репродукција на испорака кога станува збор за вашата дигитална искуство.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата