• Свеж
Loweryeah Милениче Принцеза се Облекуваат Памук, Чипка Цвет Здолниште за Куче во Летото 1 Buc

Loweryeah Милениче Принцеза се Облекуваат Памук, Чипка Цвет Здолниште за Куче во Летото 1 Buc

DEN 2028.00
Достапно е за нарачката

Стока

Тоа е Прекрасна и Убава,што Вашето Куче Повеќе Мода и Разликата.Тоа е Мека и Удобна Облекување во Вашето Куче.XS : градите обемот 26cm (10.24 во) назад должина 14cm (5.51);S : градите обемот 30cm (11.81 во) назад должина 19cm (7.48 во).М : градите обемот 32cm (12.60 во) назад должина 22cm (8.66 во);L : Биста 36cm (14.17 во) назад должина 25cm (9.84 во);XL : Биста 40cm (15.75 во) назад 30cm должина (11.81 во).Материјал : Памук;.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата