• Свеж
HJTCZHUANYONG 31-Мрежа на Тастатурата-Тип Таблета Кутија во јануари 10.5 см * 28.5 cm * 3.0 cm

HJTCZHUANYONG 31-Мрежа на Тастатурата-Тип Таблета Кутија во јануари 10.5 см * 28.5 cm * 3.0 cm

DEN 823.20
Достапно е за нарачката

Стока

Применливи луѓе, многу погоден за стари лица и медицинскиот персонал.Тоа е лесен и удобен за да патуваат со вас.Постарите лица имаат лоша меморија, оддел таблета кутија ефективни reminder (потсетник).Никогаш не ги пропуштајте доза или се премногу.Медицина кутија во рака, врши, се тоа со вас.Лесен за користење : оваа таблета кутија за складирање може да се расклопуваат и составуваат слободно да направи да се користат непречено.Тоа може да се одржи предмети на различни големини, и тоа е погодно да се отстрани и да се исчисти.Содржи 31 транспарентен таблета прегради, и транспарентен материјал го прави лесно да се види на таблети и чувајте ги организира.Тоа е можност направени од издржлив PP материјал, која е убава и практична.Таблета носител е укината отворени и затворени за да се задржи таблета приватни, а тоа е прилагодлив за да се осигура безбедноста на таблета.Лесен и пренослив : тоа може да биде лесно да се стави во вашиот паричник, ранец, куфер, носат-на, торба за лаптоп или куферот.Тоа е многу погоден за лекови на рецепт и дневни таблети, како што е ибупрофен, витамини, алергија на лекови, аспирин, додатоци, итн.Ние секогаш инсистира на квалитет приоритет!Секоја таблета кутија е мазна.Круг, не burrs.Добро запечатување и удобен за носење, со многу функции.Строго одберете материјали.Здравствена Заштита.Производот Категорија : пилула box Model : 31-cell пилула box Material : Plastic Specific материјал : ПП + HIPSProportion на нови пластични материјали : 100% нов materials Product Карактеристики : Covered Function : Storage Storage сцена : дневна соба, спална соба, студија, трпезарија, простор за складирање, drawer Style : Европската style Pattern : multiple Capacity : еден мал box Specification : 28.5*10.5*3 CMBox количина : 40 поставува по box Color : црвена, сина, виолетова, gray Gross тежина : 0.190 kg Remarks : најмалку 2 парчиња за продажба.

Особините

28.5*10.5*3CM :
Box quantity:
40 sets per box
Color:
red, blue, purple, gray
Gross weight:
0.190kg
Remarks:
at least 2 pieces for sale

Најдобрите понуди во категоријата