• Свеж
1 5/8 Инчи Гума Крајот Капи Круг Гума Капи Plug Вметнете Платформа Капи Црна Гума Совети ПВЦ Флексибилни Вакуум Капи Пластични Крајот Капи за Цевка Цевка Пакет од 8

1 5/8 Инчи Гума Крајот Капи Круг Гума Капи Plug Вметнете Платформа Капи Црна Гума Совети ПВЦ Флексибилни Вакуум

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

Големина : Тема заштитник внатрешен дијаметар 1 5/9", на висина 1 7/10 инчен, флексибилни, внатрешен дијаметар може да се протега подолг од околу 1/20 инчен, одговара без кинење.Висок Квалитет на Материјалите : Завртка капи користи високо-одделение ПВЦ материјал, црна, цврстина, трајни, отпорни на корозија, водоотпорен, и не ќе изгние или издува кога се изложени на влага.Лесен За Инсталација : Топ капи може да биде инсталиран од страна на туркање во, лесен за ракување, погодна за цилиндрични крајот на маса, стол и други мебел нозе, огради, машини, опрема и други цилиндрични завршува, ефикасно заштита на безбедноста на подот и персонал, и декорација е убава.Широко се Применува : Гром опфаќа капи се погодни за сите круг цевки круг цевка круг пол или цилиндрични објекти со надворешен дијаметар на 1-1/4 инчи во домовите, на отворено, завртки и навртки, машини и опрема, морските доковите, итн.Нашата желба : Винил plug да се заштити вашиот мебел, опрема, алатки, вашата безбедност, ние стража, посакувам среќен живот секој ден.Големина на : внатрешен дијаметар 1 1/2" Материјал : високо-одделение ПВЦ гума приклучокот е направен од високо-квалитетни ПВЦ материјал, која е еластична, внатрешен дијаметар е правилно се протегала, flexsible и мека, трајни, отпорни на корозија, водоотпорен, влага-доказ, да изгние отпорни и не оток.Тоа може да биде инсталиран од страна на туркање, и работата е погодно.Тоа може ефикасно да се заштити столбови и цевки и цевки, избегне рѓа и имаат убава декорација.Таа е погодна за домашни, надворешни, завртки и навртки, машини и опрема, префрлани клупа и други прилики.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата