• Свеж
Батерија Sonic Електрична Четка за заби, 3 Начини за Различни Ситуации 1 Четка Глави, 2 Минути Тајмер, Преносни Водоотпорен, Возрасни,3brushheads

Батерија Sonic Електрична Четка за заби, 3 Начини за Различни Ситуации 1 Четка Глави, 2 Минути Тајмер, Преносни

DEN 502.08
Достапно е за нарачката

Стока

Електричен sonic четка за заби намалување на гингивит до 100% подобро од прирачникот четка за заби.ПОЛНЕЊЕ : Дозволите рачка за полнење на целосна 24hrs пред првата употреба.Дршката може да се остави на полначот на сите времиња за да се обезбеди постојан надзор.ВОДООТПОРЕН : целата четка може да се чистат со млаз вода.Никогаш нема да се грижите да ја користите во бања и туш. 2 МИНУТА ПРО ТАЈМЕР : сигнали на секои 30 секунди за да им помогне на четка сите области на устата темелно.Нашите заби е пренослив четка за заби.Сега можете да насмевка во стил каде и да сте, во заводот, по ручекот, или пред вашите посебни ноќта.Нашите заби е бренд за сите семејство, пријатели и семејства.Тие имаат едноставни соништа.Тие прават голема четка и тие сакаат да го донесе на повеќе семејства.Тие дизајн и го продаде како четка, кои навистина се работи и на трошоците само дел од гигантите.Сите своите вработени ги користат нивните сопствени четка.И нивните семејства и пријатели, исто така.Тие се чувствуваат многу горд и охрабруваат како клиенти се купуваат за своите семејства и пријатели, по што се користи од страна на нивните сопствени.Зошто не го даде да се обиде?ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за : 1 *Четка за заби се Справи со 2 *Четка за заби Глави(Стоматологот Препорачува Промена На Четка Главата на Секои 3 Месеци) 1 *Индуктивни Полнење Base1 *Прирачник за Корисникот Слободни врати - се разгледа внимателен услуга, ние нудиме 30 дена од денот на слободна размена и да се врати услуга.Ако имате било какви проблеми со нашите електрична четка за заби, ве молиме да бидат слободни да контакт. (Освен за човекот-направени штета).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата