• Свеж
Lido Isle Калифорнија сценски поглед големи јахти Њупорт Харбор гроздобер pc Z40273

Lido Isle Калифорнија сценски поглед големи јахти Њупорт Харбор гроздобер pc Z40273

DEN 120.00
Достапно е за нарачката

Стока

Марија Л. Мартин LTD Разгледници признаен како еден од светските водечки разгледница дилери.Во бизнис над 40 години.Продавница се наоѓа во Havre де Благодат, MD.Добра состојба со некои ситни носат.Не се користи.Ве молиме не го почитува број во насловот.Тоа е само за инвентар цели.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата