• Свеж
Fixcracked Екран на Допир за Замена на Делови Digitizer Стакло Собранието за ipad про 9.7(1673 A1674 A1675) + Професионална Алатка за Полнење(Бела)

Fixcracked Екран на Допир за Замена на Делови Digitizer Стакло Собранието за ipad про 9.7(1673 A1674 A1675)

DEN 1127.76
Достапно е за нарачката

Стока

Замена на дел за било искршено i Pad про 9.7 Преден Панел.Compatibe со Модел : A1673/ A1674/A1675. Овој дел го прави инсталирање на предниот панел собранието полесно со лепило, пред се соочуваат со камера заградата веќе инсталиран.Доаѓаат со Висок Квалитет DIY слободни алатки за поправка.Не се вклучуваат LCD дисплеј.Затоа што тоа е целосно ламинат екран, тоа е многу тешко да се инсталира, препорачливо е да се оди на поправка продавница да се најде професионални да го замени тоа.Ќе се обезбеди високо-квалитетна услуга по продажбата, половина година гарантен рок, производ причини може да се замени или вратени.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата