• Свеж
DEWHEL T2 Трки JDM предо/Странично Поместување на Елемент На Влечење Забавува Кука Црна за Хонда S2000 AP1 AP2 ОДГОВАРА Акура TL

DEWHEL T2 Трки JDM предо/Странично Поместување на Елемент На Влечење Забавува Кука Црна за Хонда S2000 AP1 AP2

DEN 383.76
Достапно е за нарачката

Стока

Направен Од Висок Квалитет и мала Тежина Палка ЦПУ Машински Алуминиумски.Директни Завртка На Апликацијата.Супер Лесно & Брза Инсталација( трае помалку од 2 минути).Функционална Свитлива Трки Дизајнирани.Одговара За 2000-2009 Хонда S2000 AP1 AP2 2006-2008 Хонда ФИТ 2004-2008 Акура TL (вклучувајќи Type-S).Влече Автомобил Безбедно Без Оштетување на Акции или Резервни Браници.Драматично Ќе Се Подобри Спортски Изглед За Секое Шоу Или Тркачки Автомобили.тоа може да бара измена на предниот браник / задниот браник или браник зрак поддршка за инсталација.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата