• Свеж
SDENSHI 4 Парчиња 50/100/150/500ml Јасно Лабораторија

SDENSHI 4 Парчиња 50/100/150/500ml Јасно Лабораторија

DEN 662.40
Достапно е за нарачката

Стока

Полипропилен материјал, висока температура и отпорен на корозија, прават последните мерења.Внатрешен Дијаметар : Прибл. 4.9 cm.Дебел ѕид помага да се елиминира нарушување.Пластични beaker за лабораториско тестирање.Длабочина : Прибл. 6.7 cm.Опис : - Пластични beaker за лабораториски тест - Дебел ѕид помага да се елиминира нарушување - Полипропилен материјал, висока температура и отпорен на корозија, прават последните мерења - Длабочина : Прибл. 6.7 см - Внатрешен Дијаметар : Прибл. 4.9 см - Материјал : Полипропилен - Боја : Transparent Package Вклучува : 4 x Пластични Beaker.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата