• Свеж
ВОЗДУХ&ДРВО Коса Сунѓер,Големи Дупки Магија Пресврт Четка,Навивам Сунѓерот за Природни Влакна,Торнадо Заклучување на Афро Виткање Серпентина Чешел Две-Страна за Н

ВОЗДУХ&ДРВО Коса Сунѓер,Големи Дупки Магија Пресврт Четка,Навивам Сунѓерот за Природни Влакна,Торнадо Заклучување

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Пакет се Вклучени】 : 1 X Магија Коса сунѓер. 【Најдобар Натпревар】 : станот страна, врз основа на задржување на големи дупки, растојанието помеѓу дупки е поблиску, кои ви даваат повеќе компактно фризура; На Otherside има големи бранови и дупки, Две-Страната дизајн ви дава две опции за тоа како да се пресврт вашата природна коса. 【Потрајни Материјали】:материјалот е високо-квалитетни ЕВА + Сунѓерот, добра еластичност, висока сраснување, многу издржливи, не предизвика никаква штета на косата и скалпот. 【Совршен Дланка Големина】 : Одговара на рака, контрола удобно, лесен за употреба и кадрици се појави во кратко време да се добие берберот е професионален изглед ги сите со себе. 【Одличен Подарок】 : Еднократно, Преносни, погоден за домашни патување употреба, совршен за секоја модна луѓе, е голем дар за членови на вашето семејство.Одличен подарок за вашето семејство да има кадрава коса и други мода фризура.Пресврт на косата четка сунѓерот;.Добиете barbers професионални Торнадо да се погледне сите од себе;.Одличен подарок за членовите на семејството да имаат прекрасна фризура;.Заштедите пари и време со користење на оваа голема нов стил на производот;.Пакет се Вклучени : 1 BUC;.Материјал : Висок квалитет на ЕВА + Сунѓерот;.Големина : 5.9*3.7*2.4 ВО;.Дупки : 20 дупки(Рамен страна)/32 дупки(Брановидна страна);.Дупка со Дијаметар од(Рамен страна) : 16mm.Дупка со Дијаметар од(Брановидна страна) : 10мм.Изберете коса со помош на Афро Чешел.Оваа алатка работи најдобро за коса која е само малку влажни.Блага spritz на оставете-во средството за смекнување на косата или вода треба да биде добро.Вие исто така може да се применуваат голем пресврт и да ја заклучите гел или вашата редовна стил гел на вашиот малку влажна коса.Користете сунѓер и да одат во кружни движења низ вашата глава.Не притискајте силно на косата.Се вртат во една насока само.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата