• Свеж
Тастатура Покритие Одговара HP Завист 13 13t 13z 13.3 Инчен Лаптоп |13.3 HP Завист 13 Ултра Тенок лап-топ Тастатура Кожа |2019 2020 HP Премиум Завист 13 Лаптоп 13.3 Тастатура Заштитник ?

Тастатура Покритие Одговара HP Завист 13 13t 13z 13.3 Инчен Лаптоп |13.3 HP Завист 13 Ултра Тенок лап-топ Тастатура

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

☞(Проверете Изглед на Тастатура со слика 2 Прво) Тастатура покрива само за. ☞Оваа точка НЕ ОДГОВАРА на 2021 Најновите HP Завист 13 со Отпечаток Читателот 13-ај 13-ba 1-bd модели (Друг производ ASIN : B08 V5 BLMNN за овие НОВИ модели). ☞ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН - направени со премиум инженеринг одделение трајни не-токсични силикони со Анти-бледнее слој печати. ☞ВОДООТПОРЕН И DUSTPROOF - заштита на прашина, вода, кафе, spills случајно внесете вашата тастатура. ☞ПРЕНОСЛИВ И ПЕРАТ - Водечка индустрија 0.3 mm (0.01 во) дебелина за да се минимизира пишување пречки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата