• Свеж
Зум 5350 Кабелски Модем/Рутер со Docsis 3.0 брзина

Зум 5350 Кабелски Модем/Рутер со Docsis 3.0 брзина

DEN 2639.76
Достапно е за нарачката

Стока

Зум 5350 Кабелски Модем/Рутер Комбо - DOCSIS 3.0 - Компатибилен Со Comcast/Xfinity и Други.Рачки Download Брзина До 343 Mbps (8 Врзани канали).Вграден-Во Еден Бенд Wi Fi Рутер (2.4 GHz безжична емитува).Не Се Компатибилни Со Тelephony Service.Бродови со Енергија Кабел, Етернет Кабел и Онлајн Прирачник / Упатство за Инсталација.Зумирање Модел 5350 комбинира DOCSIS 3.0 Кабелски Модем, Безжичен-N Рутер, и четири порта 1000/100/10 Mbps Ethernet Switch.Моделот 5350 е одобрен од страна на Cable Labs за употреба на сите кабелски системи во САД, вклучувајќи ги и DOCSIS 3.0, 2.0 и 1.1 услуги.Моделот 5350 има, исто така, доби дополнителна проверка и одобрување од Comcast, Кокс, time Warner Cable, Cable One и други кабелски сервис оператори.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата