• Свеж
Silicon & Сунѓерот 2in1 Teardrop Розова Шминка Blender

Silicon & Сунѓерот 2in1 Teardrop Розова Шминка Blender

DEN 832.80
Достапно е за нарачката

Стока

Латекс Слободни.Се КОРИСТИ ПОМАЛКУ ПРОИЗВЕДУВААТ,заштедите повеќе пари : Нема повеќе отпад.Оваа нова силикони сунѓерот нема да се впие во вашиот фондацијата, highlighter, или крем руменило.,Тајната лежи во неговата не-porous дизајн кој не апсорбира шминка како сунѓер, но сепак одржува беспрекорна апликација.ЛЕСНО БОЛЕСТ ДА се ИСЧИСТИ ,ПАТУВАЊЕ ПРИЈАТЕЛСКИ : -Само да се измијат со сапун и вода!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата