• Свеж
SALLEING Обичај Убавина Дизајн Совршен Windflower Sapphire Декоративни Pillowcase Pillowslip Фрли Перница Случај Покрие Zippered Една Страна Печатени 12x20 Инчи

SALLEING Обичај Убавина Дизајн Совршен Windflower Sapphire Декоративни Pillowcase Pillowslip Фрли Перница Случај

DEN 245.76
Достапно е за нарачката

Стока

50% Памук/ 50% Полиестер.Високо-Квалитетни Материјали : Ткаенини изработени од тоа, генерално, имаат предности на се високи и права, не е лесно да се брчка, лесен за чистење.Големина : 12x20 инчи (1-2cm отстапување, бидејќи на рака-сечење и шиење).Една страна печатење.Само еден pillowcase, без перница да го внесете.Дизајн Карактеристики : Деликатна скриен патент затворање беше дизајнирано за да се задоволат елегантен изглед.Убаво и тесни шевовите, вклучувајќи околу невидливи zippe.На перница покрие крои е тесна, непречено патент помага лесно да се затвора и отвора.Совршена Декорација : Овие едноставни и ултра меки навлаки се добри во кревет производи да ги красат вашата соба во сите годишни времиња.Погоден за кревет и софа, каучот и клупата, кат, канцеларија и автомобил и така натаму.Исто така, се убав подарок за вашите семејства и пријатели.Перење Совети : Машина перат, Максимална температура 1047℉, Нежни циклус.Не кајгана.Собори Сува Ниска.Ниска топлина железо.Останува исто и како нов и по секое миење. 1. Големина : 12x20 инчи (30x50 CM).Глајд модели непречено и овозможува лесно вметнување и отстранување на перница влошки.2. Материјал : Памук, полиестер помеша материјал квалитет, се чувствуваат удобно, Па дури и деца и домашни миленици може да се користат.3. Модел : Печатење, од една страна, а другиот е бел празен.4. Предност : Прави голем дар за секој кој ужива длабоко, ресторативна спиење.Совршен објектот за да ги красат вашата соба, кревет, троседот, автомобили и столици, и др.4. Напомена : Вметнете не се вклучени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата