• Свеж
Количка за Гардероба на Облека Фиока Организатор Повеќенаменски Голем Капацитет Преграда за Складирање Кутија за Спална соба

Количка за Гардероба на Облека Фиока Организатор Повеќенаменски Голем Капацитет Преграда за Складирање Кутија

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Плакарот облека фиока за складирање кутија е направен од високо-квалитетни материјали, фина изработка, не е лесно да се деформира, не ќе пропадне по употребата, и е издржлив.Мрежа вентилација дизајн може ефикасно да се намали чудна миризба на облека и одржување на облека свежи.Оддел дизајн, класифицира и организирате вашите предмети, и да ја задржите вашиот простор за живеење со цел.Видливи мрежа, го прави лесно да се добие облека.На облека складирање кутија може да биде укината за да се зачува простор.Може да се свитка во рамна форма за лесно складирање кога не е во употреба.Широк спектар на употреба : многу погодна за чување на долна облека, чорапи, шалови, leggings, здолништа, маици, фармерки, итн. ?. 1. Плакарот облека фиока за складирање кутија е направен од високо-квалитетни материјали, фина изработка, не е лесно да се деформира, не ќе пропадне по употребата, и е издржлив.2. Мрежа вентилација дизајн може ефикасно да се намали чудна миризба на облека и одржување на облека свежи.3. Оддел дизајн, класифицира и организирате вашите предмети, и да ја задржите вашиот простор за живеење со цел.Видливи мрежа, го прави лесно да се добие облека.4. На облека складирање кутија може да биде укината за да се зачува простор.Може да се свитка во рамна форма за лесно складирање кога не е во употреба.5. Широк спектар на употреба : многу погодна за чување на долна облека, чорапи, шалови, leggings, здолништа, маици, фармерки, итн.Напомена : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect2.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење Опис : Големина : Како shown1 x Гардероба на Облека Фиока Организаторот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата