• Свеж
MZXUN 80W Wet & Dry Преносни Автомобил Home Правосмукалка Батерија Рачни Висока Моќност

MZXUN 80W Wet & Dry Преносни Автомобил Home Правосмукалка Батерија Рачни Висока Моќност

DEN 1755.12
Достапно е за нарачката

Стока

Предмет Тип : Правосмукалка. 1,Мулти-цел машина : различни сцени се достапни, мала големина, нема простор е окупиран од секаде, без разлика дали тоа е во автомобил, канцеларија, дома, итн.Име на модел : Автомобил со правосмукалка.Објектот Тежина : 700g. 2,Директно преку дизајн : Директно, преку дизајнот го намалува ветер отпор, овозможува поголема ефикасност, подобро вшмукување, и оптимизира дуктус дизајн.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата