• Свеж
Вртење Вметнете Носителот SNR0008K11 SNR0010K11 SNR0012M11 SNR0016Q11 SNR0016Q16 SNR0020R16 SNR0025S16 тема алатка носителот 10 MMT 11IR 16IR навој алатки

Вртење Вметнете Носителот SNR0008K11 SNR0010K11 SNR0012M11 SNR0016Q11 SNR0016Q16 SNR0020R16 SNR0025S16 тема

DEN 867.36
Достапно е за нарачката

Стока

Сите наши производи се од фабриката за директна продажба, со елиминирање на потребата од посредници да се направи цена разлики, комплетно модели, доволно за снабдување, големи количини со попусти, поддршка за неразумни се враќа, и направете ја вашата шопинг повеќе самодоверба, лесно и среќен!.Широко се Користат Овие Indexable Карбид Tools е широко се користи во различни производ обработка.тешки грубо сечење и други области на обработка.Тоа може да се користи за обработка нерѓосувачки челик, свиња железо, обичните челик, итн., со силна versatility All на нашите производи се од фабриката за директна продажба, со елиминирање на потребата од посредници да се направи цена разлики, комплетно модели, доволно за снабдување, големи количини со попусти, поддршка за неразумни се враќа, и направете ја вашата шопинг повеќе самодоверба, лесно и среќни!Добро Saelected и Високи Перформанси Материјали,Има Висока Отпорност на Корозија и Отпорност на Абење да Guaran Tee Стабилна Обработка и Зголемување на Работната Ефикасност Reduc Es Вметнете Носат Да Affectively Зголемување на Векот На траење на Производите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата