• Свеж
X AUTOHAUX 51127896617 51127897217 Црна Задниот Браник Забавува Кука Покритие за BMW 525i 550i 528i 535i 535xi 530i 545i

X AUTOHAUX 51127896617 51127897217 Црна Задниот Браник Забавува Кука Покритие за BMW 525i 550i 528i 535i 535xi

DEN 407.76
Достапно е за нарачката

Стока

Fitment : за BMW 525i од 2004 до 2007 година,за BMW 550i 2006-2010,за BMW 528i 2008-2010,за BMW 535i 2008-2010,за BMW 535xi 2008 година,за BMW 528xi 2008 година,за BMW 530xi 2006-2007,за BMW 525xi 2006-2007,за BMW 535i x Drive 2009-2010 година,за BMW 545i 2004-2005,за BMW 530i од 2004 до 2007 година,за BMW 528i x Drive 2009-2010 година. Заменлив ОЕМ дел број : 51127896617, 51127897217. Директно одговара замена; Големина е 6.5x6cm / 2.56"x2.36"(L*W).Пакет се Вклучени : 1 x Браник Забавува Долниот Капак.Ве молиме погледнете на сликата за да се потврди дали вашиот модел е погоден пред да го купат.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Опис : инсталација на браник приколка кука поклопецот е многу едноставна, plug and play.Направени од добри квалитетни материјали, трајни, водоотпорен и анти-корозија.Ова е не-ОЕМ производи, додаток само!Спецификација : Состојба : Бренд New Material : Plastic Color : Black Placement на Возило : Rear OE Број : 51127896617, 51127897217 Dimension : 6.5x6cm / 2.56"x2.36"(L*W) Fitment : за BMW 525i 2004-2007for BMW 550i 2006-2010for BMW 528i 2008-2010for BMW 535i 2008-2010for BMW 535xi 2008for BMW 528xi 2008for BMW 530xi 2006-2007for BMW 525xi 2006-2007for BMW 535i x Drive 2009-2010for BMW 545i 2004-2005for BMW 530i 2004-2007for BMW 528i x Drive 2009-2010 Note : ве Молиме потврдете го на производот, ако тоа одговара на вашиот автомобил пред да ја купите.Ве молиме овозможи 1-3 mm, а разликата се должи на рачно мерење.Пакет се Вклучени : 1 x Браник Забавува Долниот Капак.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата