• Свеж
UGREEN Слушалки Splitter 3.5 mm Стерео Аудио Y Splitter Продолжување Кабел Машки да се Женски Двојна Џек за Слушалки Адаптер за Слушалка Слушалка што е Компатибилна со iPhone, Samsung Т?

UGREEN Слушалки Splitter 3.5 mm Стерео Аудио Y Splitter Продолжување Кабел Машки да се Женски Двојна Џек за

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

5 mm машки TRS крајот на овој помошен џек splitter е погоден за повеќето лап-топ компјутери, паметни телефони, таблети, игра контролори, компатибилен со Samsung S10 Плус/S9/S8/S7/S6/Забелешка 9/Note 8, i Phone 6 S/6/5/5 S, i Pod, i Pad 2018(6-та генерација)/2017, i Pad 4/мини 4/Air 2/Pro 10.Да ви донесе супериорен стерео звук во двете излези.Уредни и лесни големина го прави аудио splitter лесно да ги носите.UGREEN Stereo Dual Слушалка Џек Адаптер е добро изградени и направени од издржлив материјал(алуминиум црева, позлатени конектори 3.5 mm аудио splitter е дека само за аудио излез, компатибилен со приклучок за слушалки, слушалки, звучници и многу повеќе.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата