• Свеж
Деца U - Облик на Четка за заби, Храна Одделение Меки Силиконски Четка Главата, Виножито Чистење на Забите со Четка за Деца, 360° Орален Чистење на Забите Дизајн за Год?

Деца U - Облик на Четка за заби, Храна Одделение Меки Силиконски Четка Главата, Виножито Чистење на Забите со

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Корисни U-Облик Четка Главата】мека U-облик четка главата на четката е направен на квалитет со силиконска, која може да четкање и чистење на забите во 360 степени, посебно дизајниран за деца нежни и чувствителни заби. 【Безбедноста Грижа]】Ефикасно ги чисти забите без оштетување на непцата, цела уста четка за заби ги штити глеѓ, и го задржува вашата уста и непца здрави.тоа може да се исчисти околу забите без да се грижиш, ако не е пропуштен место на вашето дете заб. 【Лесен за Употреба и Носат & Смешно】U-Облик на четкичка за Заби за Деца Тоа е навистина забавно четка за заби!мали и слатки цртан филм U-форма дизајн го прават деца заинтересирани за него и да се забавуваат со четкање. 【Удобноста и Безбедноста】Лесно зафат се справува обезбеди удобност и контрола,Две слатки бои за да се зголеми вашето дете интерес за четкање.Безбеден, брз и удобен, лесно да го користите дома или патување. 【Едноставни Чекори 】се Тресат на паста за заби пред крцкањето околу четка потоа да се стави во внатрешноста на вашето дете устата и само власт лево кон десно.Исплакнете по употреба.многу лесен за употреба. 【PACIFIER ОДДЕЛЕНИЕ СИЛИКОНСКИ МАТЕРИЈАЛИ】Мека pacifier одделение силиконски, мека гребенот околу забите 360 степени, овозможува пријатно чувство на четкање, оригиналниот чистење начин, ефективно длабоко чистење, нема да им наштети на непцата, децата глеѓ.Вие може да помогне во чистење на бебето заби во сите правци, што е многу погодно.Производот е Цртан филм Облак во облик на погледи.Пакет Вклучуваат【УДОБНОСТА и БЕЗБЕДНОСТА】Лесно зафат се справува обезбеди удобност и контрола,Две слатки бои за да се зголеми вашето дете интерес за четкање.Безбеден, брз и удобен, лесно да го користите дома или патување.Под-форма дизајн, силикони цвест четки се вклопуваат во устата и не му наштети на своите усни кариес.автоматско toothbrush Functions【ОДЛИЧНА УСЛУГА】По приемот на производот, Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да ви помогне.【ПРЕКРАСНА ЦРТАН филм ДИЗАЈН】 симпатична и интересен изглед на четката прави децата повеќе се заинтересирани за четкање на забите.Ова им помогне на вашите деца да бидат подготвени да се четкаат забите подолго дури и развивање на четкање навики.Силиконски четки може ефикасно чистење на забите и направи уста свежи.устата грижа brush Type : Toothbrus Product продажба поени : 【КРЕАТИВНИ U-ОБЛИК ДИЗАЈН】 Ергономски U-облик четка главата, погоден за формата и механика на детските заби структура.единствени дизајниран за деца тендер непцата и чувствителни заби.Материјал : силикон.Спецификации : деца од 1-6 години), постарите деца (6-12 години)Производ description Size : Како што е прикажано во figure About оваа item1 x Бебе силикони toothbrush Colour : Како што е прикажано во figure The производ е преносен и компактен и убави четки за заби се погодни за дома и туристичка потрошувачка.Висок квалитет на силиконски материјал и парична казна изработка, производот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата