• Свеж
mDesign Мека Памучна Ткаенина Бања Складирање Бин со Рачки - Организаторот за Крпи, Тоалет Хартија - за Плакари, Кабинети, Полици - Текстура Ткаат - Pack 2 - Светло Розева бо?

mDesign Мека Памучна Ткаенина Бања Складирање Бин со Рачки - Организаторот за Крпи, Тоалет Хартија - за Плакари,

DEN 670.80
Достапно е за нарачката

Стока

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : Ова мека организатор складирање бин држи бања соба нередот под контрола од страна на чување на сите на вашиот секојдневен essentials; ги Зачувувате и организирате шминка четки, сенки палети и други козметика; Одлични за шампон, клима уред, бричење крем, телото се мијат, миење на устата, лицето брише, лосион за тело, рака сапуни, рачни крпи, бања крпи, loofahs за коса, четки, стил, алатки и чешли; Користите за да ги зачувувате рака крпи или екстра тоалет ткиво хартија во ролни за гостите; Сет од 2. ПРЕНОСНИ : приложениот лесно да го дофати, се справува со направете го тоа лесно да се движи надвор од плакарот полиците и надвор од фиоките и кабинети; m DESIGN СОВЕТ - се Користи под мијалникот како ѓубре може да wastebasket за помали суета/козметички предмети.ФУНКЦИОНАЛНА Употреба заедно за да се создаде големи организациски поставени или се користи самостојно да одговараат на вашиот простор и потреби; да се Создаде координирани складирање низ вашиот дом; Работи за бебе, деца, tweens, тинејџери и возрасни; Совршен за секоја спална соба, сала и mudroom плакарот во куќи, станови, апартмани, condos, ученичките домови, campers, RVs и повеќе.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : се Направени од издржлив, дише памук; Врвот засилен со челик вметнете за стабилност; Лесно Care - ги чистат со влажна крпа.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја мерка 12" x 12" x 7.5" висока.Овие мека чување на кутии задржи соба нередот под контрола од страна на чување на сите на вашиот секојдневен essentials.ФУНКЦИОНАЛЕН СТИЛ : Користење на неколку заедно за да се создаде поголема организациона единица или да ги користите самостојно да одговараат на вашиот простор како што е потребно.Тие се совршен за да се создаде координирани складирање низ вашиот дом.СОВРШЕНО ГОЛЕМИНА : Овие кутии се разликуваат во големина, така што можете да го најде вистинскиот одговара на вашите потреби.Место во кабинети и плакари за да се задржи backstock на апарати за домаќинство потреби, па никогаш не ќе го снема.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата