• Свеж
МАЧКА 50 1 3/8 Кол I. D. Продолжен Дофат Солидна КРАЈОТ Мелница Алатка Носителот 1.375 1.3750 CNC

МАЧКА 50 1 3/8 Кол I. D. Продолжен Дофат Солидна КРАЈОТ Мелница Алатка Носителот 1.375 1.3750 CNC

DEN 2373.60
Достапно е за нарачката

Стока

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDTOOL ДРЖАЧОТ.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDABOUT 6" PROJECTIONSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : МАЧКА 50 1 3/8 ВНАТРЕ DIAMETERMANUFACTURER / БРЕНД : М & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB4-2-5-1.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата