• Свеж
Fauge Бебе Момче Медиокритет Тоалет Обука Пингвин Деца Стојат Вертикална Писоар Момчиња Пишам Бебе Дете Ѕид-Монтирани Црна

Fauge Бебе Момче Медиокритет Тоалет Обука Пингвин Деца Стојат Вертикална Писоар Момчиња Пишам Бебе Дете Ѕид-Монтирани

DEN 499.44
Достапно е за нарачката

Стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 1. Симпатична форма привлекува бебето да уринираат по себе, и постепено се обучува на момчето добри навики за да оди во тоалет.Исто така, тоа е добар процес за мокрење, од деца до возрасни.Карактеристики : . 2. Вода за вбризгување на ротари ветерници : целосна власт.БОЈА : Црна.Fauge е знак дека е успешно регистрирана.Fauge производи може да се продаваат со ставање на Fauge.Fauger е посветена на обезбедување на квалитетни производи и услуги на своите клиенти. 3. Монтажни дизајн, лесно да се чисти.На писоар со поделени структура е лесно да се чисти; се проширува и продлабочува писоар, и има мазна внатрешна ѕид, што може да се чисти како е можно тоа е пуштиш вода.Сите додатоци од писоар може да се отстрани и измиени.4. Вшмукување кука : стабилна анти-капка, според бебе височина, тоа може да се прилагоди на инсталација висина.Спецификација : Предмет : Бебе Вертикална Urinal Material : Еколошки PPSize : 37*26cm Suitable возраст : 1-8 години old Style : Penguin Package Содржина : 1*Бебе Urinal Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Особините

Item:
Baby Vertical Urinal
Material:
Environmentally Friendly PP
Size:
37*26cm
Suitable age:
1-8 years old
Style:
Penguin
Package Contents:
1*Baby Urinal
Only the above package content, other products are not included. :
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.

Најдобрите понуди во категоријата