• Свеж
BARUN Миленичиња Куче Принцеза Мека Чипка Пеперутка Партија Туту Фустан

BARUN Миленичиња Куче Принцеза Мека Чипка Пеперутка Партија Туту Фустан

DEN 1843.20
Достапно е за нарачката

Стока

Полиестер Смеса.Произведено во САД или Увезуваат.Полиестер Смеса.Рака Мие Само. ✪Материјал : Полиестер Смеса. ✪Пакет се вклучуваат : 1 X Кучиња Фустан. ✪Симпатична дизајн го прави вашето домашно милениче изгледа модерен.Направете вашите домашни миленици се чувствуваат многу мека, мазна, удобно и топло. ✪Како да се мијат : Двете рака мие и во машина за миење; - Заштита на вашите миленици од студ, во воздухот условено соба, или рана пролет и есен. ✪ЗАБЕЛЕШКА : 1.Етикетата големина може да бидат пристрасни, ние ви препорачуваме да се купи поголема големина.2. Ве молиме мерка вашиот кутре големина според подолу мерење informaiton(Coverse : 1cm=2.54").3.Бојата е случаен кога испраќаат, која може да биде малку поинаков од бојата на сликата.Големина на Табелата(1inch=2.54 см) : Големина : МАЛ ==== Должина : 24cm/9.45" ==== Биста : 37cm/14.57" ==== Вратот : 25cm/9.84" ==== Референца тежина : 2 KG-3 KG/4.4 LB-6.6 LB Големина : МЕДИУМ ==== Должина : 29cm/11.42" ==== Биста : 43cm/16.93" ==== Вратот : 30cm/11.81" ==== Референца тежина : 3 KG-4.25 KG/6.6 LB-9.37 LB Големина : ГОЛЕМ ==== Должина : 34cm/13.39" ==== Биста : 48cm/18.90" ==== Вратот : 35cm/13.78" ==== Референца тежина : 4.25 KG-6 KG/9.37 LB-13.23 LB Големина : X-LARGE ==== Должина : 40cm/15.75" ==== Биста : 52cm/20.47" ==== Вратот : 40cm/15.75" ==== Референца тежина : 6 KG-9 KG/13.23 LB-19.84 LB.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата