• Свеж
(2 Парчиња) Supershieldz Наменета за iPhone 11 Про, iPhone Xs и iPhone X (5.8 инчи) Калено Стакло Екран Заштитник со (Лесна Инсталација Фах), Анти Нула, Балон за Слободни

(2 Парчиња) Supershieldz Наменета за iPhone 11 Про, iPhone Xs и iPhone X (5.8 инчи) Калено Стакло Екран Заштитник

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Направен од висок квалитет на калено-стакло за максимална нула заштита и без остатоци кога отстранети. 2.5 D заоблени работ стакло за утеха на прстите и раката. 9 H цврстина, 99.99% HD јасност, и се чува оригиналната допир искуство.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Вклучува 2 парчиња калено стакло екран заштитници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата