• Свеж
MME 10x7ft Розово Злато Флорални Роденден Позадина Розова Цвет Ленти Фотографија Позадина Слатка 16 21 30 40-то 50-Девојка Жените Партија Материјали Декорација Банер Фото К?

MME 10x7ft Розово Злато Флорални Роденден Позадина Розова Цвет Ленти Фотографија Позадина Слатка 16 21 30 40-то

DEN 431.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Size Item ќе бидат испратени од страна на укината.Се тркалаат на цевка за една ноќ или за подолго да се отстрани браздата.Ако е потребно, ве молиме железо задната страна (не на сликата страна) со ниска tempertrue за лесно отстранување на брчки.За да се избегнат можните пареа штета, место слој на сува ткаенина помеѓу позадина и железо. 【ВИП Оператор】 : ве Молиме контактирајте со нас пред исплата ако сакате да обичај.Испрати сопствени информации од страна на Порака (Големина,Зборови,Боја или кои било делови да се промени).Добредојдовте на MTMETY продавница!Информација за производот : Материјал : Полиестер и Компјутерска Насликани(Не се Перат) Употреба : За Фотографија за Возрасни,Деца,Новороденче,Години,Љубителите Семејства,Совршен за ТВ/Филм Производство,Сите Видови на Свадба,Лица,Настани,Фестивали,Активности,Artistics Портрети.Предност : Ова Лесни Ткаенини Ќе Ви Даде Интензивна Живописни Бои Кои Сте Биле Во Потрага За Позадина.Ние исто Така Снабдување Други Големина прилагодено : 5x3ft,5x7ft,7x5ft,9x6ft,6x9ft,10x7ft,10x10ft итн.Како да се Прилагодите? ♥Контакт со нас преку e-mail и да ни каже големина/стил што ви треба,тогаш можеме да го направиме тоа за вас. ♥Или ако сакате да ги испечатите вашите сопствени слики,пиксели мора да биде доволно голем,повеќе од 1 Mbit.Внимание : Според поштата транспорт барања.Предмети ќе бидат испратени укината.Па таму може да се набори.Овде ние ви препорачуваме : -1-Roll up цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена,тоа ќе биде во ред. -2-Топлина тоа со пареа железо на задниот дел на објектот,тогаш тоа ќе биде мазна повторно. -3-Рашири тоа и се стега тоа да се врати капка се залагаме за 3-4 дена,тоа, исто така, работи. ☛Најновите вести : ☚ Нова фабрика опрема е ставена во употреба.Поддршка прилагодено трговија на големо перат потекло, туш завеси, таписерии, бебе milestone ќебиња, перници и други производи.Во исто време, таа го поддржува mass customization за претпријатија и училишта.цената на големо се разумни, голем број на позитивно.Белешки : ве Молиме стојат право растојание кога ќе се земе слики.Не стои премногу блиску.Ве молиме да се разбере дека секој компјутер на екранот е различен,затоа,бои може да се разликува малку.Ако имате било какви прашања или потреби,само слободно контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволително решение ПОБРЗО што може.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата