• Свеж
Shiwaki Мотоцикл Flywheel Летаат Тркала Puller M27X1.0 Л Ч Надворешни Тема Демонтажа Отстранување Алатка, Одговара за Хонда 07933-0010000

Shiwaki Мотоцикл Flywheel Летаат Тркала Puller M27X1.0 Л Ч Надворешни Тема Демонтажа Отстранување Алатка, Одговара

DEN 964.80
Достапно е за нарачката

Стока

Високи перформанси и тоа е во голема сигурност, предизвика таа е преку тестирање стандарди.Се користи за отстранување на flywheel или на роторот, ако е применливо.Топлина третираат за сила и издржливост.Издржливи топла црна оксид заврши.Дел Број : 07933-0010000,57001-252,54629009044,09930-30113,YM-01189. Направен од висок квалитет на високо јаглероден челик материјал, издржлив и практичен за употреба.Опис : - Дел Број : 07933-0010000,57001-252,54629009044,09930-30113,YM-01189 - Направен од висок квалитет на високо јаглероден челик материјал, издржлив и практичен за употреба. - Топлина третираат за сила и издржливост.Издржливи топла црна оксид заврши. - Се користи за отстранување на flywheel или на роторот, ако е применливо. - Со високи перформанси и тоа е во голема сигурност, предизвика таа е преку тестирање стандарди.Спецификација : - Големина : M27x1.0 Л Ж - Завртка должина 58mm, орев 38mm - Материјал : Јаглерод Steel Package Вклучува : 1x Flywheel Puller Note : Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 inch Please овозможи малку 0-1cm разликата се должи на рачно мерење.Бои може да изгледа различно во зависност од светлината и како на листата се гледа.Ви благодариме за вашето разбирање и внимание.Ви посакувам пријатен шопинг искуство!.

Особините

- Size:
M27x1.0 L.H
- Screw length 58mm, nut 38mm :
- Material:
Carbon Steel
Package Includes:
1x Flywheel Puller :
Conversion:
1inch=2.54cm, 1cm=0.393inch
Please allow slightly 0-1cm difference due to manual measurement. :
Colors can appear different depending on light and how the listing is viewed. :
Thanks for your understanding and attention. Wish you a pleasant shopping experience! :

Најдобрите понуди во категоријата