• Свеж
Cedar Роди Бебе Нега Перница Покрие Нега на Доењето Перница Slipcover за Девојки и Момчиња Учење Седат Перница Монтажни Перат

Cedar Роди Бебе Нега Перница Покрие Нега на Доењето Перница Slipcover за Девојки и Момчиња Учење Седат Перница

DEN 369.60
Достапно е за нарачката

Стока

Добар Квалитет : На еластична ткаенина и има многу добра еластичност, погоден за 22.5 x 18 перници, и перница големина отстапување е околу 1.5. Машина Перат : Лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме на вашата медицинска перница за машина за перење, кога своите нечисти.Најдобар Подарок : Ако треба практичен подарок за вашето бебе туш партија,ова е мора да има избор.Тоа носи прекрасен старечки спомени за нови или да се очекува од мајки.Внимателни Димовска : стилски бебе нега перница покрие со лесно да се направи бебе и примачот да имаат добро расположение да се игра или да заспие.Модерен Дизајн : дизајнот на заштитниот поклопец со согласност на конкавна центар на перница за да го задржи вашето бебе удобно.Оваа маска служи како заштита за да се задржи вашата перница и се одржува својата уникатна форма.Спецификација-Боја : Геометриски фигури/Шумски животни/Сончоглед/Cedar мечка (Опционално)-Материјал : Полиестер + Spandex-Големина : 57*45.5 cm/ 22.5" x 18"Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Само вклучува pillowcases, не перници.Пакет Including1 * Медицинска Перница Капак.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата