• Свеж
генерички 200pcs Парафински Восок Бања Лагер Нога Парафински Пластична Кеса Парафински Чорапи Восок Терапија Нога и Рака Покрие Заштитник Лагер за Therabath Педикир Топл

генерички 200pcs Парафински Восок Бања Лагер Нога Парафински Пластична Кеса Парафински Чорапи Восок Терапија

DEN 1900.80
Достапно е за нарачката

Стока

Therabath Можете да ги користите како рака и нога мембрани, изолација на одржување.пластични ракавици облоги, исто Така, може да се користи како центар обидете чевли се покријат, се многу практични.пластични ракавици облоги Голема нога маски за дома и нога нега и рака грижа продавница.пластични ракавици облоги Произведени на ЈП молекуларна дише мембрана, фирма и практични.пластични ракавици облоги се Заштити вашата нога од се оштетени кога сте за да се направи педикир.Опис директно истурете на топла восок директно во облоги може да го надмине облоги' точка на топење.Ве молиме натопи вашите раце или нозе во восок првиот а потоа ги стави во облоги за да се избегне прегревање на облоги.Карактеристики - Color : Transparent;- Материјал : ЈП молекуларна дише мембрана;- Големина : околу 34. 00 X24. 00 X0. 10см/ 13. 36 X9. 43 X0. 04inch; Пакет, Вклучувајќи 2 x пакети на 200pcs нога маски.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата