• Свеж
Тастатура Покритие за 2021 MacBook Pro 14 инчен MacBook Pro 16 инчен со Apple М1 Pro чипот Модел A2485 A2442, 2021 Новиот MacBook Pro 16.2 & MacBook Pro 14.2 Тастатура Кожата Заштитник - TPU

Тастатура Покритие за 2021 MacBook Pro 14 инчен MacBook Pro 16 инчен со Apple М1 Pro чипот Модел A2485 A2442,

DEN 186.96
Достапно е за нарачката

Стока

Премиум ултра-Тенок/заоблачено TPU тастатура покритие за 2021 објавен Mac Book Pro 14 инчен A2442 М1 Pro/Max, Mac Book Pro 16 инчен A2485 М1 Pro/Max. ☞ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН - направени со премиум инженеринг одделение трајни не-токсични силикони со Анти-бледнее слој печати. ☞ВОДООТПОРЕН И DUSTPROOF - заштита на прашина, вода, кафе, spills случајно внесете вашата тастатура. ☞ПРЕНОСЛИВ И ПЕРАТ - Водечка индустрија 0.3 mm (0.01 во) дебелина за да се минимизира пишување пречки. ☞ Не се Лизга Тастатурата се Покријат Пакет доаѓа со позиција фикс лента(дарот ).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата