• Свеж
uxcell Авто Навигација со Автомобил GPS CD Player Обратна Копија Задните Приказ на Камерата Кабел Адаптер

uxcell Авто Навигација со Автомобил GPS CD Player Обратна Копија Задните Приказ на Камерата Кабел Адаптер

DEN 215.76
Достапно е за нарачката

Стока

Име На Производ : Rear View Camera Кабелот За Адаптер.Материјал : Пластика,Метал.Пакет Содржина : 1 x Rear View Camera Кабелот за Адаптер.Школка Во Боја : Црна, Жолта.Вкупна Должина : 21.5 cm/ 8.5 инчи.Овој објект се користат кога се поврзувате Обратна/Копија/Rear View camera.Специјално дизајниран да се вклопуваат Вклопуваат за погоре.Тоа се користи за РКА Кабел за конверзија на Задните Приказ на Камерата/Navigation/GPS.Стандард кодирани жици се обезбеди доследна и поедноставен инсталација.Пакет се Вклучени : 1 x Rear View Camera Кабелот за Адаптер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата