• Свеж
TOSSPER 1pc 200ml лак Смена на Пумпа за Точење Празна Шише собори Шише за лак Шминка Смена Помине Уметност Алатка Патување

TOSSPER 1pc 200ml лак Смена на Пумпа за Точење Празна Шише собори Шише за лак Шминка Смена Помине Уметност Алатка

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

ИДЕЈАТА АЛКОХОЛ ФАРМАЦЕВТ-на antistatic алкохол шише е најмногу идеален уред за да се подготви алкохол, acetone, метанол, diluent и други реагенси од памук брисеви, партал и памук топки.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШЕ на ГЛАВАТА ДИЗАЈН ОБЕЗБЕДУВА УПОТРЕБАТА НА СИЛНИ РЕАГЕНСИ - тоа може да се широко се применува за електронски производители и лаборатории, истражувачки лаборатории и ноктите продавници.ПРЕНОСНИ ВОЛУМЕН-200ml/7oz.капацитет лесно да се носат и погодност за патување,бизнис патување и сл.МЕТАЛ собори ТЕЧНИ ФАРМАЦЕВТ-овие шише точење се направени од добри пластични материјали со метална капа, трајни и.УДОБЕН ТРАНСПОРТ ФАРМАЦЕВТ - прелива течноста во празно шише пред да ги користите, а потоа само да ја отворите капа и притиснете на пумпата за да се добие течност надвор. ¢ УДОБЕН ТРАНСПОРТ ФАРМАЦЕВТ - прелива течноста во празно шише пред да ги користите, а потоа само да ја отворите капа и притиснете на пумпата за да се добие течност надвор.МЕТАЛ собори ТЕЧНИ ФАРМАЦЕВТ-овие шише точење се направени од добри пластични материјали со метална капа, трајни и .НОКТИ TOOLS-рачна пумпа алкохол шише може да си го цица од течноста во шишето.тоа може да го намали најдобри контејнер за складирање на течни volatilization и зачувување на течност.¢ ШИРОК УСТАТА-за полесно чистење и пополнување.може да се користи за алкохол, шминка смена и сл.совршен за течни издавање на памук топката, брисеви, четки.ПРЕНОСНИ ВОЛУМЕН-200ml/7oz.капацитет лесно да се носат и погодност за патување,бизнис патување и сл.ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ ПРАЗНО ШИШЕ-единствена механичка структура од не ' рѓосувачки челик пумпа и висока густина полиетилен материјал.ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА-може да оптоварување и истовар на водата, се мијат armour вода, гел вода, течност за чистење, едноставно притиснете течни излезе.ИДЕЈАТА АЛКОХОЛ ФАРМАЦЕВТ-на antistatic алкохол шише е најмногу идеален уред за да се подготви алкохол, acetone, метанол, diluent и други реагенси од памук брисеви, партал и памук топки.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШЕ на ГЛАВАТА ДИЗАЈН ОБЕЗБЕДУВА УПОТРЕБАТА НА СИЛНИ РЕАГЕНСИ - тоа може да се широко се применува за електронски производители и лаборатории, истражувачки лаборатории и ноктите продавници.¢ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА-треба само една рака да го раздавам.ова можете да го користите за micellar вода make-up remover.

Особините

Color:
white.
Capacity:
200ml/7oz.
Quantity:
1pc.
Due to the light and screen setting difference,the item's color may be slightly difference from the pictures. :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
Package Including :
1PC*Nail Polish Remover Liquid Dispenser :

Најдобрите понуди во категоријата