• Свеж
Бела Убавина Професионални Силикони Шминка Блендер, се Применува и Мешавини Concealer, Фондација, Руменило, Highlighter, итн., Обновливи и Лесно да се Чисти, Јасни и со Сјаат, Te

Бела Убавина Професионални Силикони Шминка Блендер, се Применува и Мешавини Concealer, Фондација, Руменило,

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

РАЗНОВРСНА - Може да се користи како апликација и се меша алатка за многу различни шминка видови, вклучувајќи concealer, фондација, руменило, highlighter, и многу повеќе!.ЕФИКАСЕН - ви Овозможува да се применуваат шминка прецизно и рамномерно, со користење на само половина од износот што на производот.ОБНОВЛИВИ - За чистење, користете благ сапун и исплакнете со топла вода, а потоа размачкана сува со чиста крпа.Бела Убавина Професионални Силикони Blender - Професионални Силикони blender е совршен апликатори за concealer, фондација, руменило, и highlighter!Тоа е еднократно, лесно да се чисти и овозможува примена на вашата сочинуваат ефикасно, со истовремено користејќи ги само половина од износот што на производот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата