• Свеж
ArtPlus 24pcs Fuschia Гнездо Хром Лажни Ноктите со Лепак Целосно Покривање Средна Должина Лажни Ноктите Уметност

ArtPlus 24pcs Fuschia Гнездо Хром Лажни Ноктите со Лепак Целосно Покривање Средна Должина Лажни Ноктите Уметност

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

24pcs нокти во сет со 2pcs на секој 12 големина броеви помине совети.Трае најмногу до 5 дена.Средни ноктите. 2g лепак вклучени.Aubergine Лажни Ноктите Поставите Овие нокти се инспирирани од Космосот atrosanguineus чоколадо миризливи цвет.Многу темна, речиси maroon фонт црвен цвет роден во Мексико.Овие нокти сфатија суштината на најбогатите најдлабоките темноцрвена и како цвет се меѓу вистински член на кралското семејство на светот на ноктите уметност.Нашите Artplus Лажни Нокти избор се движи од обична богати бои за да се airbrush ноктите право на начин преку нашата мека на допир лажни ноктите.Ние нудиме смели металик светла лажни ноктите со сјајот ефект, светкавиот ноктите со кристали, богата претрупан целосно покривање црвена, црна, сина, зелена, и домот, бели бои.Сите Artplus Лажни Ноктите се направени од високо квалитетни суровини.Ние се применуваат строги мерки за контрола на квалитетот не само што ги исполнува сите меѓународни стандарди за безбедност, но да се направи сите напори на нашите клиенти добиваат квалитет на производот.Секој Artplus Лажни Нокти Сет вклучува 24 Ноктите, 2g се држи на лепак, нокти датотека и cuticle стап.Ако нашите нокти се применува правилно тие вообичаено трае и до 5 дена.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата