• Свеж
Chlggzw Медиокритет Обука за Години, Бебе Медиокритет Писоар Пишам Тренер Урина, Сплит Дизајн и Лесен за Чистење, Тоалет Обука за Момчиња Деца 1+ Години,Зелена

Chlggzw Медиокритет Обука за Години, Бебе Медиокритет Писоар Пишам Тренер Урина, Сплит Дизајн и Лесен за Чистење,

DEN 532.80
Достапно е за нарачката

Стока

Висина Прилагодливи : Нашата писоар обука алатка има два моќни вшмукување чаши, на вшмукување чаша може да биде прикачена на ѕид по желба, може да се прилагоди на висината како бебе потреби, со бебе да се развива,кој е совршен за вашата расте дете.Сплит Дизајн и Лесен за Чистење : Направен со практичноста и чистота во предвид, писоар, исто така, има монтажни изградена-во корпата за ѓубре за лесно бесконтактни чистење и отстранување на отпадот.Безбедно и Еко-Пријателски : Нашата медиокритет-обука urinals се произведени со висок квалитет и со користење на еколошки PP материјал кој е nontoxic и не даде било мирис.Тоа е безбедно за вас и вашите мали еден.Анти-поздравниот Дизајн : Нашите деца писоар има проширува и продлабочува писоар, која го спречува spillage и јавните од урина.Големина : 24cmx18cmx42cm(L*W*H).Погоден за Години 1+ Години.Медиокритет обука веќе главоболка за родителите, како и правење на забава за момчиња!Обидете се еднаш, и ќе видите дека ништо не олеснува вашето момче е преминот од седат долу на stand-up potties, како и нашата умен бебе писоар.Светли, шарени единица лесно месеци до ѕид или поддржува себе во исправена положба на подот, и симпатична форма го привлекува вниманието на љубопитните години.За лесно чистење, сад вметнете е пренослив.И со обука се забавуваат повторно, деца и mommies се среќни!Лесно, Разновиден Инсталација : Инсталација и отстранување на писоар е брзо и лесно : Тоа може или да биде монтиран во купатило ѕид - вклучувајќи плочка површини - со своите две силни вшмукување чаши, или можете да го користите во самостојна исправена позиција во секоја соба.Спецификација на производот : Име : Деца Urinal Material : Пет-ниво на заштита на животната средина PPSize : 24cmx18cmx42cm Applicable возраст : за Години 1+ Години Old Package includes Urinal x1hook до x1.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата