• Свеж
Козметички Торба Патување Toiletry за Жени Секојдневно Преносни Патент Затворање Шминка Торба [Ден на Мајката]

Козметички Торба Патување Toiletry за Жени Секојдневно Преносни Патент Затворање Шминка Торба [Ден на Мајката]

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Димензии】:18.5x7.5x13cm/7.3x3x5.1inch(Должина*Ширина*Висина). 【Дизајн】:Доволно за дневни потреби, дизајниран со широк отвор за лесно да пристапите и зголемен капацитет на складирање. 【Апликација】:козметичката торба е погодно да се носат секојдневно шминка четки, кармини, sunscreens, eyelash curlers, compacts, лак, пари, пари, мобилни телефони, клучеви, банкарски картички и други предмети. 【Шема】:Разни модели се испечатени на козметички торба, ова е специјално дизајниран стил.Идеален за секојдневна употреба или патување.Тоа ќе биде одличен подарок за жени и девојки и пријатели и семејството. 【Прилагодите】:Можете да ни ги испратите вашите омилени слики преку е-маил, ние може да го прилагодите тоа за вас.Материјал : Собираат крпа, сунѓерот, Оксфорд крпа Големина : 18.5x7.5x13cm/7.3x3x5.1inch Weight : 98g/еез Шема : како picture Application : Идеални за патување, одмор, службено патување, салата, кампување, бања организација и отворено активност, не само што тоа е едноставна козметички торба, исто така, тоа е функционална патна организатор торба.Секогаш кога ќе излегувам, ќе донесе многу работи, ова лесни козметички кеси ќе ви помогнат да се реши овој проблем.Тоа е лесно да ги зачувувате и организирате вашите козметика и мали секојдневни објекти како што се копчиња, картички, Тоа ќе биде одличен подарок за жени и девојки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата