• Свеж
Mcdodo LED Безжична Брзо Држачи за Полнење 10W Подлога за iPhone X, 8/8 Плус, Nexus 5/6 / 7, и Други Уреди, Обезбедува Брзо Полнење за Галакси S8/ S8+/ S7 / S7 Edge / S6 Работ+, и Забелешка 5 (Црна)

Mcdodo LED Безжична Брзо Држачи за Полнење 10W Подлога за iPhone X, 8/8 Плус, Nexus 5/6 / 7, и Други Уреди,

DEN 359.76
Достапно е за нарачката

Стока

♥【БРЗ БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ РЕЖИМИ】 поддржува САМО Samsung Galaxy Note 8, S8, S8 Плус, S7, S7 Работ, S6 Работ Плус, Забелешка 5 (QC2.0/3.0 адаптер е потребно).【СТАНДАРДЕН БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ РЕЖИМИ】Работи со i Phone X, i Phone 8 Плус, i Phone 8 (5 V 2 A адаптер е потребно)и повеќето чи-от уреди како LG V30, LG G6, S6,S6 Работ, итн.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ПРЕДВИД ДЕКА БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ БИ ТРЕБАЛО ДА БИДЕ ПОБАВНО ОД РЕДОВНИТЕ ЖИЧЕН ПОЛНЕЊЕ ШТО ГО ШТИТИ ВАШИОТ УРЕДИ ЗА ПОЛНЕЊЕ ПРИСТАНИШТЕТО И ДА ГО ПРОДОЛЖИ ЖИВОТОТ НА БАТЕРИЈАТА. ♥ Премиум Дизајн : LED индикатори, не се лизга подлога, и компактен изгради обезбеди едноставен и лесен за полнење. ♥ Случај-Пријателски : Наплаќаат директно преку дури и екстра-тешки случаи. (Метални додатоци или кредитни картички ќе се меша со полнење.). ♥ Побрзо Безжични Полнење : Брзо Полнење на Владата им овозможува безжично полнење до 2⨉ побрзо.Answer : ___________________________ Note : Отстрани заштитни случаи за да се обезбеди ефективно полнење. ♥ Слободни замена испрати во 24 ЧАСА или целосно рефундирање во рок од 12 месеци, Mcdodo обезбедува долготрајни уживањето на секое купување.Контактирајте со нас преку e-mail Систем Или Gmail 【 Mcdodo 】 ние ќе се потрудиме да ви послужи.Чи Полнење на Уреди за компатибилност листа : Mcdodo Безжичен Полнач работи со целосно Чи Овозможи уреди; -【БРЗ БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ РЕЖИМИ】 поддржува САМО Samsung Galaxy Note 8, S8, S8 Плус, S7, S7 Работ, S6 Работ Плус, Забелешка 5 (QC2.0/3.0 адаптер е потребно). -【СТАНДАРДЕН БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ РЕЖИМИ】Работи со i Phone X, i Phone 8 Плус, i Phone 8 (5 V 2 A адаптер е потребно)и повеќето чи-от уреди како LG V30, LG G6, S6,S6 Работ, итн.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ предвид ДЕКА БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ би ТРЕБАЛО ДА БИДЕ ПОБАВНО ОД РЕДОВНИТЕ ЖИЧЕН ПОЛНЕЊЕ ШТО ГО ШТИТИ ВАШИОТ УРЕДИ за ПОЛНЕЊЕ ПРИСТАНИШТЕТО И да го ПРОДОЛЖИ ЖИВОТОТ на БАТЕРИЈАТА Безжични Полнење Искуство = Слобода Канапи на врзување на вашите уреди на ѕидот се незгодни, досадни и нешто од минатото.Едноставно поставете го вашиот мобилен уред на нашата безжични полнење подлога.Дишење LED Индикатор Нашите безжичен полнач е вграден во Smart Дишење LED светло дека искри кога уредот се полни.Светлината ќе флеш светло неколку пати при ставање на вашиот уред за тоа да се полнење, а потоа ќе се оди dimmer додека се полни, така што нема да се наруши во темница.Тенка мала Тежина, тоа е нормално.Мобилниот уред и безжичен полнење подлога може да се добие дури и потопло ако мобилниот уред се користи, а тоа е да биде обвинет. 3. Некои мобилни уреди може да е потребна дополнителна приемник модул; како i Phone.Потврдете дека вашиот мобилен уред е Чи-во согласност пред да ја купите или користите вашата сопствена Чи-во согласност покрие за да се овозможи полнење.Пакет се Вклучени Безжичен Полнач 1 x Микро USB кабел x 1 Прирачник за Корисникот x 1.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата