• Свеж
EuisdanAA 9mm Машки Конец за PSU Тип Пневматски Издувните Бучава Silencer Пригушувач 5pcs(Silenciador де ruido де избега neumático tipo ПСУ rosca de macho де 9 mm 5 piezas

EuisdanAA 9mm Машки Конец за PSU Тип Пневматски Издувните Бучава Silencer Пригушувач 5pcs(Silenciador де ruido

DEN 1171.20
Достапно е за нарачката

Стока

Име на производ : Пневматски Пригушувач;Машки Навој Дијаметар : 9mm/ 9/25".Вкупната Големина(Секој) : 37 14mm x/1.4" x 0.55"(L*Макс.Г);Материјал : Пластика.Главната Боја : Црна, White.Net Тежина : 17g(Peso neto : 17g.Пакет Содржина : 5 x Пневматски Silencer Пригушувач(Contenido del paquete : 5 x silenciador де silenciador neumático.Euisdan AA 9mm Машки Конец за PSU Тип Пневматски Издувните Бучава Silencer Пригушувач 5pcs Plastic пригушувач е одлична за пневматски опрема употреба.Со машки конец, лесно за вас да се поправи и да го симнат.Во прилог на пневматски издувните порта за да се намали бучавата.Опис на Spanish Silenciador де ruido де избега neumático tipo ПСУ rosca de macho де 9 mm 5 piezas Nombre del producto : Silenciador neumático; Diámetro rosca de macho : 9 mm / 9/25 Tamaño вкупно (cada ) : 37 x 14 mm / 1.4" x 0.55" (L * Макс.Г); Материјал : Plástico Color директорот : гора, blanco Peso neto : 17g Contenido del paquete : 5 x silenciador де silenciador neumático.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата