• Свеж
Mggsndi 2 парчиња Свинско Делфин Желка Wind-up Пеколен Играчки Бања Играчки Када Играчки за Бебе Години Децата Образование Играчка Подарок Случаен Боја Желка

Mggsndi 2 парчиња Свинско Делфин Желка Wind-up Пеколен Играчки Бања Играчки Када Играчки за Бебе Години Децата

DEN 98.16
Достапно е за нарачката

Стока

Прекрасна свиња/ делфин/ желка дизајн привлекува децата' вниманието и им овозможува да си игра со тоа.Изработени од еколошки пластика, тоа е не-токсични и безбедно со мазна површина.Карактеристики : Свиња/ Делфин/ Желка Дизајн, Смешно да се Игра, Бања Играчка.Добро за рака-око координација, боја признавање, интерперсонални вештини и, исто така, математика за бебе години деца.Пакетот Вклучува : 2 x Пеколен Играчки. ❂Добредојдовте (●_●)на Mggsndi продавница.❂Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било какви прашања.Спецификации : Тип : Пеколен Играчка Материјал : АБС Боја : Случајни Боја Карактеристики : Свиња/ Делфин/ Желка Дизајн, Смешно да се Игра, Бања Играчка Големина : 8см х 9cm x 5.5 cm/3.15" x 3.54" x 2.17" (Прибл.).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата