• Свеж
Cocoarm Рачни Steadycam Видео Стабилизатор за Дигитална Камера за видео камера DV dslr фото SLR, Црно-Црвена

Cocoarm Рачни Steadycam Видео Стабилизатор за Дигитална Камера за видео камера DV dslr фото SLR, Црно-Црвена

DEN 1010.40
Достапно е за нарачката

Стока

Голема претстава обезбедува одлична стабилност и го намалува камера вибрации за време на снимање на видео, и јасно видеа.Премиум Квалитет-Нејзината алуминиум легура изградба обезбедува и цврсти и издржливи се изгради квалитет за долгорочната сигурност.Стабилна Кој има rubberized, не се лизга на монтирање на површината, така вашата камера придава безбедно; и пена покриени со рака зафат за удобно снимање.Широко се Користи-Тоа е Мода, Креативни, е многу корисен додаток за вас, за вашите пријатели и за вашето семејство, исто така како подарок, совршен за Повик, Партија, Пешачење.Гаранција Ние нудиме 30 ден парите назад и 12-месечна гаранција на електрична бебе помине тример за полнење.Било кој квалитет на проблемот, ве молиме да бидат слободни да контакт. 100% Сосема Нов.Материјал : Алуминиум, Гума Главната Боја : Црна и Црвена Димензии : Прибл 18*5*32.5 cm/7.0*2.0*12.7 инч(L*W*H) се Справи со големина : Прибл 3.2*3.2*18cm/1.2*1.2*7.0 инч(L*W*H) Дијаметар на зафат : 3.2 cm/1.2 инчен Дизајн : Општ Тип : Рачни Капацитет : 2.1 lbs(0.95 kg) Поддршка : Дигитални камери и Camcorders до 2.1 lbs Компатибилен Бренд : за dslr фото Камера, за видео камера Изградба : Алуминиум тело, гума поместена рачки, полиран хром контра-тежина DSLRs може да се користи на Постојан Видео Стабилизатор со светлина леќи Удобност зафат се справи со Дух ниво и палецот стабилизатор Полиран хром контра-тежина Супер gimbals за мазна, точни движење Пакет Содржина : 1 x Рачни Видео Стабилизатор( ТЕЛЕФОН &клип И други Додатоци не се вклучени) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата