• Свеж
100 Парчиња Перика Т-Игли со Пластична Проѕирна сандак за Плетење Моделирање и Занаети, 2 Инчи

100 Парчиња Перика Т-Игли со Пластична Проѕирна сандак за Плетење Моделирање и Занаети, 2 Инчи

DEN 191.28
Достапно е за нарачката

Стока

Направени на квалитетот на никел позлатен челик жица, мазна, не е лесно да ' рѓа, издржливи.Големина : 2*0.55 инчен(53*14 mm); Боја : сребро.Опремени со транспарентна кутија, лесно за чување и употреба, лесно може да се користат за да се обезбеди документи за одбори или ткаенина просторија ѕидови, обезбеди стабилност на вашиот виси предмети.Можете да го користите задржи перика во фиксната на главата кога моделирање перика, лесно да го вметнете и се повлече.Погоден за seamstresses, накит екранот, перики, плетени проекти, казанџии, моделирање, екранот одбори, витрини, занаети и така натаму.Пакетот вклучува : 100 Парчиња Перика Т-Игли●Направени на квалитетот на никел позлатен челик жица, мазна, не е лесно да ' рѓа, издржливи.●Големина : 2*0.55 инчен(53*14 mm); Боја : сребро●Опремени со транспарентна кутија, лесно за чување и употреба, лесно може да се користат за да се обезбеди документи за одбори или ткаенина просторија ѕидови, обезбеди стабилност на вашиот виси објекти.●Погоден за seamstresses, накит екранот, перики, плетени проекти, казанџии, моделирање, екранот одбори, витрини, занаети и така натаму.●Напомена : 1.Поради причината на светлината и на екранот, бојата може да има мала разлика.Ова е неизбежна, ве молиме разбирање!2.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата