• Свеж
SuperCS Мажи Жени Отворено Кампување За Еднократна Употреба Urinals Содржат Отпадоци Торба, Децата Патување Возење Итни Тоалет Торба Carsickness Преносни Airsickness Кеси (Сина)

SuperCS Мажи Жени Отворено Кампување За Еднократна Употреба Urinals Содржат Отпадоци Торба, Децата Патување

DEN 136.56
Достапно е за нарачката

Стока

1. Торба себе има функцијата на апсорпција на вода и нема да излегуваат во јавноста по апсорпција на вода. 2. Добра апсорпција на вода, coagulation веднаш по мокрењето да се спречи мирис. 3. Тоа може да го апсорбира околу 600 ml вода, која е корисно да се реши непријатности предизвикани од различни причини и е повеќе погодна за физичко и ментално здравје. 4. Тоа може да се користи како airsickness кеси за carsickness лица и погоден за мажи, жени и деца. 5. На начин да се користи торба е лесно и спакуван со ѓубре торба, што е повеќе удобен и хигиена.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата