• Свеж
LED Flasher Реле 3-Pin EP28 Автомобил Flasher Реле Декодер за LED Пак Сигнал Светлина 12V

LED Flasher Реле 3-Pin EP28 Автомобил Flasher Реле Декодер за LED Пак Сигнал Светлина 12V

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

Ова ДОВЕДЕ flasher реле 3-Pin EP28 електронски LED flasher реле работи на 12 V.Ова ДОВЕДЕ flasher реле направени со висок квалитет материјал за максимална издржливост.Ова ДОВЕДЕ flasher реле само ќе го поправат LED сијалица е хипер флеш прашање.Ова ДОВЕДЕ flasher реле има лесна инсталација, само plug and play, без никакви модификации се потребни.Ова ДОВЕДЕ flasher реле одговара за Buick/Кадилак/за Chevrolet/GMC/Oldsmobile/Pontiac/Сатурн возила од 1995 до 2005 година. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ПВЦ Пластични Боја : Црна Димензии : Како Слика Покажува Напон : 12 VDC Серпентина Моќ : 0.1~150 W Големина на : 1.5 * 1.5 * 1.5 во Квантитет : 1pc Врска Инструкции : Замена на акции реле во fuse кутија Пакет Тежина : Околу. 31g/1.1 оз Fitment : за Buick Век 1997-2005 ;за Buick Лакрос 2005 година за Buick Regal 1997-2004 за Кадилак Escalade 2000 година за Chevrolet Астро Ван 1996-2005 за Chevrolet Палто 2002 година за Chevrolet G10 1996 година за Chevrolet G1500 1997-1998 за Chevrolet G3500 1997-1998 за Chevrolet G3500 HD 1997-1998 за Chevrolet K1500 1995 година за Chevrolet K2500 1995 година за Chevrolet K2500 HD 1995 година за Chevrolet K3500 за Chevrolet Lumina 1998-2001 за Chevrolet Монте Карло 1995-1999 за Chevrolet Приградски 1500 2001-2002 за Chevrolet Приградски 2500 2001-2002 за Chevrolet Тахо 1995 година, 2000-2002 за Chevrolet Потфат 2002-2004 за GMC C1500 1995 година за GMC C2500 1995 година за GMC C2500 HD 1995 година за GMC C3500 1995 година за GMC C3500 HD 1995 година за GMC G1500 1996-1997 за GMC Џими 2002 година за GMC K1500 1995 година за GMC K2500 1995 година за GMC K2500 HD 1995 година за GMC K3500 1995 година за GMC Safari Ван 1996-2005 за GMC Savana 2000-2002 за GMC Sonoma 1998-2003 за GMC Yukon 1995 година, 2000-2002 за GMC Yukon Denali 2000-2002 за GMC Yukon XL 1500 2000-2002 за GMC Yukon XL 2500 2000-2002 за GMC Yukon XL Denali 2001-2002 Пакет Листата : 1 * LED Flasher Реле Забелешка : ве Молиме љубезно ве молиме да го потврдите fitment пред да нарачате да бидете сигурни дека овој објект е совршено да се вклопи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата